Versapersi eelised

Versapers mahlapress töötab uue patenteeritud vertikaalse pressimissüsteemiga ja kasutab pöörlevat harja. See tagab maksimaalse koguse ilma viljalihata mahla. Külmpressimise meetod aitab olulisi toitaineid elavana hoida. Mahlapress töötab revolutsiooniliselt madala kiirusega – 70 pööret minutis. Tänu sellele on hõõrdumine minimaalne ja ka kahjulikku kuumust peaaegu ei teki. Lisaks ei tungi niimoodi mahla sisse peaaegu üldse õhuhapnikku, nii et mahl säilib külmikus kuni 48 tundi.

Miks just Versapers Slow Juicer?

 1. Kaheastmeline töö - mahla pressitakse, mitte ei aeta ringi. Juur- ja puuviljad läbivad kõigepealt peenestamise, misjärel need saab lõpuni tühjaks pressida, enne kui jäägid välja lükatakse. Nii saate rohkem mahla ja kuivemad pressimisjäägid.
 2. Rohkem mahla - katsetega on tõestatud, et Versapers Slow Juicer pressib pooltel juhtudel kuni 50% rohkem mahla välja kui tsentrifugaalpressid.
 3. Ökonoomne - rohkem mahla ja vähem puu- ja juurvilju. Pealegi saab paljusid juur- ja puuvilju koos koorte ja lehtedega Versapers mahlapressi panna.
 4. Parem mahl - tänu õrnale pressimismeetodile jääb mahla sisse rohkem aroomi, vitamiine ja ensüüme. See on mitte ainult tervisele hea, vaid ka parema maitsega mahl.
 5. Isepuhastuv - valage mahlapressi sisse natuke vett, et pressi vahepeal kiiresti puhastada. Nii saate kohe teiste viljadega jätkata ja hoiate hulga aega kokku!
 6. Vaikne - Versapers töötab väga vaikselt ja sel ajal saab isegi rahulikku vestlust pidada.
 7. Paigalduspinda pole vaja - kuigi Versapers mahlapress teeb palju mahla, on selleks vähe ruumi vaja. Oluliselt vähem kui mahlatsentrifuugi jaoks.
 8. Mõlemad käed on vabad - enamik puu- ja juurvilju libisevad ise läbi sisestustoru ja neid ei pea alati lükkama. Nii jäävad teil mõlemad käed vabaks, et midagi muud kasulikku teha.

Mida võib Versapers Slow Juicer mahlapressilt oodata?

 • Sujuv töö ilma ummistusteta!
 • Vaikne mootor!
 • Tervislik elav mahl, mis on toitaineid ja vitamiine täis!
 • Täiesti uus mahlategemise kogemus!
 • Kergesti puhastatavad osad!
 • Saate pikka aega järjest mahla teha, sest jäägid lükatakse ise seadmest välja!
 • Tervislik ja elav mahl on ka parema maitsega!