Kes me oleme?

Pidevalt muutuvas maailmas elades unustame vahel, kuidas meie esiisad elasid. Kaua aega elasid ja toitusid nad looduse andidest.

Aastatuhandete jooksul on paljugi muutunud ja eriti veel viimase 2000 aastaga, mil meil on kõik kaasaegse tsivilisatsiooni leiutised. Nüüd aga seisame äratundmise ees, et mitte kõik leiutised pole meile automaatselt kasulikud. Seetõttu on eluliselt tähtsaks mõtteviisiks muutunud pöördumine tagasi oma juurte juurde, sinna, kust me pärit oleme.

Mulle on alati värsketest puuviljadest pressitud mahl meeldinud, aga ma ei ole kunagi jõudnud selleni, et endale mahlapress osta. Võib-olla oli see alateadlik veendumus, et see lõhuks mahlas rohkem ära, kui ma sealt tervislikku kätte saaksin. 2008. aasta jaanuaris ostsin Tais oma esimese Slow Juicer mahlapressi. See oli vaimustav. Seda olingi otsinud! Paljude kogemuste, arvukate raamatute ja pikkade otsingute järel märkasin, et selliseid alglätete otsijaid on veel teisigi. Pea kõigi nende jaoks oli Slow Juicer mahlapress ikka veel uudiseks. Ma sain oma Slow Juicer pressi kohta palju positiivset tagasisidet, nii et otsustasin sellega edasi minna. Sealt saigi alguse Versapers (Vers - värske; Sap - mahl; Pers - press).

Ilma sõprade ja professionaalse abita poleks mul midagi välja tulnud. Õnneks sain oma sõprade ideedest ja teadmistest palju õppida. Sellest oli mu esimese Versapers mahlapressi ehitamisel palju kasu. Seepärast tahaksin teile siinkohal tänu avaldada – teie abi eest ja eelkõige selle eest, et te minu pöörastele ideedele positiivset tagasisidet andsite.

Tänan, et selle teabe läbi lugesite ning paremast tervisest ja Versapers Slow Juicer mahlapressist huvitusite.

Soovin teile kena päeva,

Joost Duisterwinkel

Versapers asutaja ja omanik